moto

Přestože se motorkářská sezona se již nachýlila ke svému konci, tak právě v tuto dobu je dobré již začít myslet na sezonu příští a řádně se na ní připravit. Samozřejmostí je důkladná příprava samotného stroje, nicméně i pořízení kvalitní výbavy a doplňků by nemělo opomínáno. Vybrali jsme proto pro Vás dva zástupce z motorkářských doplňků, které Vám v následujících řádcích blíže představíme. Tyto produkty jsou skladem v České republice a doba dodání je do 3 dnů. Doporučujeme je například pod vánoční stromeček.


Bezdrátový Bluetooth interphone na motorku


Bezdrátový BT Interphone na motorkuNejprve se budeme věnovat velmi oblíbenému bezdrátovému bluetooth interphonu na motorku, který nabízíme v porovnání s konkurenčními produkty za velmi atraktivní cenu. Přístroj lze spárovat současně se dvěma dalšími interkomy, takže tento interkom tedy umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem nebo s dalším „kolegou“ na jiném motocyklu. Samotné spárování je velmi jednoduché a zvládne ho každý. Aktivní spojení ale může pobíhat pouze mezi dvěma účastníky.

 

 

Bezdrátový BT Interphone na motorku

 

Interkom můžete také například používat také jako hands-free sadu k mobilnímu telefonu, ze kterého si kromě hovorů může jezdec pustit do přilby i hudbu nebo hlasové pokyny z GPS navigace. Přijetí, ukončení nebo odmítnutí hovoru je plně v režii kulatého tlačítka se symbolem telefonu na přístroji, u kterého je velkou výhodou, že se dá citlivě obsluhovat i v rukavicích.

 

 

Bezdrátový BT Interphone na motorku

 

 

Hlavní jednotka se umísťuje na spodní okraj skořepiny přilby, kde se pomocí přiloženého klipu připevní.


 

 

Bezdrátový BT Interphone na motorku

 

V balení jsou rovněž dvě sluchátka a mikrofon na flexibilní tyčce, jenž umožňují snímání hlasu a reprodukci zvuků přímo v helmě. Propojení s hlavní jednotkou zajišťuje dostatečně dlouhý kabel s plochým konektorem. Osm kusů nalepovacích suchých zipů drží sluchátka na správných místech.

 

 

Bezdrátový BT Interphone na motorku

Napájení akumulátoru v hlavní jednotce se provádí dvěma nabíječkami s odpojitelným USB kabelem. Celý proces nabíjení zabere u nového přístroje přibližně dvě hodiny. Po nabití lze šest hodin hovořit se spolujezdcem, dvanáct hodin poslouchat hudbu z mobilu, deset hodin přístroj používat jako handsfree s telefonem či ho ponechat až 300 hodin v režimu „standby“.  

 

 

Redaktoři Motorkari.cz tento produkt otestovali přímo v „terénu“. Odkaz na test naleznete zde.

 

Mini kamera MD80

mini kamera MD80

 

Sháníte-li se po nějaké levné a přesto kvalitní mini kamerce, pak pro Vás může být skvělým řešením kamera MD80 z naší nabídky, která nabízí obraz s rozlišením 720 x 480 pixelů a 30 snímky za minutu. Vlhkotěsné provedení a přiložený neoprenový obal rozšiřují možnosti použití i na venkovní aktivity, jako jsou třeba jízda na motorce nebo různé adrenalinové sporty. Zabudovaný Li-on akumulátor o kapacitě 260mAh umožní nahrávat video až 2 hodiny. Nahrané video se ukládá na externí micro SD kartu, která se vkládá do zabudovaného slotu.

 

mini kamera MD80

 

 

Součástí balení jsou dva různé typy držáků a jeden klip, takže se dá přístroj připevnit téměř na cokoliv.

 

 

 

 

Předností této kamery je i možnost nastavení času. Prvním krok nastavení spočívá ve zkopírování souboru s časem synchronizace (naleznete ho na přiloženém CD) na microSD kartu. Pokud CD nemáte, pak podrobný postup na nastavení času naleznete v přiloženém návodu.  


Mnoho najetých kilometrů bez nehod Vám přeje nákupní galerie PoštovnéZdarma.cz. :)