Velká soutěž

Jak vznikla nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz


Nápad vytvořit nákupní galerii PoštovnéZDARMA.cz se v našich hlavách zrodil zhruba v polovině roku 2011. Motivem byla snaha vytvořit internetový portál, kde budou moci zákazníci nakupovat i zboží malé cenové hodnoty, aniž by velkou část celkové částky za objednávku tvořilo poštovné. Umožnit samostatný nákup drobných položek bez výčitek za placení obrovského poštovného v poměru k ceně zboží. Zároveň jsme však chtěli zachovat vysoký standard ostatních služeb, jako komunikace se zákazníky, poskytování relevantních informací o zboží, vyřizování reklamací, aj. Nějakou dobu trvalo, než jsme se pustili do samotné realizace tohoto projektu a po mnoha měsících dřiny jsme 13.6.2012 zahájili ostrý provoz. Posuďte sami jak se nám to podařilo.

JAKÝ JE PRINCIP?

Princip je jednoduchý, neúčtujeme poštovné. Nicméně, neznamená to, že bychom přičetli cenu poštovného k ceně zboží a uváděli tak zákazníka v omyl. Naopak veškerý sortiment nabízený v nákupní galerii PoštovnéZDARMA.cz, každý jednotlivý produkt, je prodáván za cenu stejnou, zpravidla však ještě nižší než v jiných českých internetových obchodech, kde je vždy potřeba k ceně přičíst ještě poplatek za poštovné. Naším cílem je nabízet českým a slovenským zákazníkům kvalitní zboží za ceny, které budou konkurovat cenové politice světových nákupních portálů. Další neopomenutelnou přidanou hodnotou, kterou se můžeme pyšnit, je kvalitní zákaznický servis fungující na celosvětově používané platformě tiketů a nadstandardní garance vrácení peněz ve formě 30 denní lhůty na vrácení zboží.

JAK JSME TOHO DOSÁHLI?

Detailní popis fungování najdete v sekci Jak to funguje. Zjednodušeně řečeno, zboží můžeme nabízet za tak výhodné ceny, protože zprostředkováváme prodej s prvotními distributory, kteří expedují zboží z Číny, Hong Kongu či Singapuru rovnou k našemu zákazníkovi domů, který si ho pohodlně vyzvedne na poště. Přestože doprava z Asie až do ČR/SR není nikterak levná, dokázali jsme náklady stlačit na minimum díky velkému objemu zásilek. V neposlední řadě je pak potřeba zdůraznit, že zbylé náklady na dopravu nepřičítáme k ceně produktu, nýbrž je rozpouštíme v marži. Toto je ve zkratce způsob, kterým dokážeme nabídnout zákazníkům exkluzivní zboží za skvělé ceny s poštovným zdarma. Pokud se Vám naše filozofie líbí, neváhejte u nás nakoupit a povědět o nás svým kamarádům a známým.

 

Ing. Lukáš Česal & Tomáš Česal

zakladatelé portálu PoštovnéZDARMA.cz