Velká soutěž

Prodejce LEVNO stěhuje sklad, expedice bude mít 4-5 dnů zpoždění. Děkujeme za pochopení.

Nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz je tu pro Vás od roku 2012. Chtěli jsme vytvořit internetový portál, kde by si uživatelé mohli pořídit třeba jen několikakorunové položky, které by nebyly zatěžovány vysokým poštovným.

Umíme si také společně odpočinout. Rádi vyrážíme na teambuildingové akce, ať už se jedná o wakeboarding, víkend na horách, laser game nebo jen posezení v hospůdce.

Každým rokem rosteme

Nikdy jsme nechtěli být svazováni hranicemi. Působíme na zahraničních trzích. K českým a slovenským stránkám se brzy připojily polské. A pak už to šlo rychle. Přibylo Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Ukrajina, Srbsko, Chorvatsko, Bosna, Turecko a Slovinsko.

Fungujeme jako platforma pro dodavatele, díky kterým vám můžeme každý den dodávat nové produkty. Aktuálně úzce spolupracujeme s více jak 150 různými prodejci z Asie a Evropy. Někteří expedují zboží ze svých skladů, jiní využívají naše partnerská fulfillmentová centra (v ČR, HU, BG).

I když neustále rosteme, pořád se snažíme držet našeho prvotního plánu: Zajistit vám možnost pořídit exkluzivní zboží s vysokým standardem ostatních služeb, aniž byste museli platit poštovné. Neustále se snažíme zlepšovat, vyvíjet a expandovat do dalších zemí.

Ať už jste noví zákazník nebo se k nám pravidelně vracíte, děkujeme vám za projevenou důvěru. Vážíme si jí. Už teď se těšíme na to, co nás čeká dál.