Velká soutěž

Nápad vytvořit nákupní galerii PoštovnéZDARMA.cz přišel již v roce 2011. Chtěli jsme vytvořit internetový portál, kde by si uživatelé mohli pořídit třeba jen několikakorunové položky, které by nebyly zatěžovány vysokým poštovným. U toho jsme ale skončit nechtěli.

Postupně jsme otevírali prostory affiliate partnerům a prodejcům zboží, kteří na naší platformě nyní nabízejí více než 150.000 aktivních položek. Chtěli jsme také zajistit kvalitní zákaznický servis, protože jsme přesvědčení, že správná komunikace je klíčem ke spokojenosti. Dveře prvním uživatelům jsme oficiálně otevřeli 13. června 2012.

Od té doby uteklo hodně času

Mezitím jsme dvakrát přerostli naše administrativní zázemí, což nás zavedlo do našeho aktuálního sídla, kde spolu trávíme pracovní čas ve čtyřpatrové budově. Větších prostorů se dočkalo i naše partnerské fulfillmentové centrum, které aktuálně pojme několikatunové zásilky zboží.

Do našeho týmu jsme za poslední roky přijali spoustu nových kolegů, kteří se starají o hladký chod celé naší nákupní galerie. V současné době se na provozu a vývoji naší platformy podílí více než 100 lidí z 11 zemí světa.

Umíme si také společně odpočinout. Rádi vyrážíme na teambuildingové akce, ať už se jedná o wakeboarding, víkend na horách, laser game nebo jen posezení v hospůdce. Pravidelně se také setkáváme na plese Přátel ATELI, který se těší velké oblibě.

Každým rokem rosteme

Nikdy jsme nechtěli být svazováni hranicemi. Působíme na zahraničních trzích. K českým a slovenským stránkám se brzy připojily polské. A pak už to šlo rychle. Přibylo Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Ukrajina, Srbsko, Chorvatsko, Bosna, Turecko a Slovinsko.

Fulfillmentová centra

Zajišťují rychlé dodání do celé Evropy. Partnerská fulfillmentová centra máme v Česku, Maďarsku a Bulharsku. Vlastní nebo partnerské administrativní zázemí s kolegy, kteří se starají o naše uživatele, máme v kancelářích v Česku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Bulharsku a pevninské Číně.

Fungujeme jako platforma pro dodavatele, díky kterým vám můžeme každý den dodávat nové produkty. Aktuálně úzce spolupracujeme s více jak 150 různými prodejci z Asie a Evropy. Někteří expedují zboží ze svých skladů, jiní využívají naše partnerská fulfillmentová centra (v ČR, HU, BG).

Denně na naše stránky přidají zapojení prodejci desítky nových produktů, každý měsíc se tak nabídka sortimentu rozroste o několik desítek stovek produktů.

I když neustále rosteme, pořád se snažíme držet našeho prvotního plánu: Zajistit vám možnost pořídit exkluzivní zboží s vysokým standardem ostatních služeb, aniž byste museli platit poštovné. Neustále se snažíme zlepšovat, vyvíjet a expandovat do dalších zemí.

Ať už jste noví zákazník nebo se k nám pravidelně vracíte, děkujeme vám za projevenou důvěru. Vážíme si jí. Už teď se těšíme na to, co nás čeká dál.

Lukáš Česal & Tomáš Česal

zakladatelé portálu PoštovnéZDARMA.cz/ShipGratis.com