Velká soutěž
Výprodej %
  • product image
  • product image
  • product image
  • product image
  • product image

Popis produktu

Detaily

Praktický stojánek na mobilní telefony. Má flexibilní nohy, takže jej lze jednoduše přizpůsobit svému obrazu. Na výběr je ze tří barev.
ID Produktu: 59903

Vlastnosti:

  • Barva: černá, červená, modrá
  • Materiál: plast
  • Délka: 27 cm
  • Nosnost: 800 g

Recenze

Pro napsání recenze musíte být přihlášen/a.
Martina
★★★★★
Stojánek na mobil

Stojánek byl krásným dárkem pro mou malou sestřičku (8 let). Ze začátku potřebovala pomoci s držákem na mobil, ale po více jak roce již zvládá sama. Stojánek je snadno nastavitelný a odolný. Má moderní design jako na foto a je vhodný pro většinu novějších mobilů.
Rozhodně doporučuji.

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

20.06.2017
Liar GH
★★★★★
Dodělej doma - prostě čína

Nadpis DODO není úplně přesný, spíš oprav nebo pojisti proti poškození... po druhém použití se ulomil čep nad trojnožkou, který nahoru pokračuje do kulového kloubu, špatně slepená hmota a možná i praská součástka už z výroby, inu čína. Ale sekundové lepidlo a malinký vrut skrz základnu trojnožy (otvor v základně už je, možná s tím výrobce i počítá, že se to má takhle zpevnit) a funguje dál, jen se bojím, že se zlomí fotozávit, všechno je to plast, to už by takhle jednoduše nešlo. Pružiny svěráku mobilu jsou až překvapivě a zbytečně silné, ale mořná je počítáno i třeba s uchycením svěráku na kolo (tam je závit kov) a to by význam mělo. Standard fotozávit a můžete to dát na jakýkoliv jiný stojan nebo držák. Svěrák je ale jen na slabší mobily, těm tlustým by mohlo sevření mačkat boční tlačítka.
poslední poznámka - gumová úchytka, za kterou se svěrák roztahuje se asi brzy ztratí, je nasazená v drátěném očku dost volně a už mi několikrát vypadlai. A na vložení mobilu by to chtělo třetí ruku :-)., ale jinak super stojánek a nejen na postavení, nohy mají poměrně velkou tuhost na ohyb, a díky potahu by asi držel i na tyči v autobuse :-D .

je lehoučký a dost universální

manipulace asi nesnese hrubější zacházení kromě té, kdy je síla potřeba - ohnutí nohy, roztažení svěrky na vložení mobilu - tam je potřeba víc zabrat

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

06.05.2017
Jana
★★★★★
Plní účel

Stojánek funguje dobře, zcela splňuje požadavky, není až tak stabilní, ale to se dalo očekávat. Vzhled nic extra, ale to mě netrápí.

splňuje požadavky

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

03.12.2017

položek: 3

na stránku

Diskuze k produktu

Diskuze k produktu

Zatím nemámé žádný komentář či dotaz k tomuto produktu, buďte první!

Zašlete nám svůj dotaz či komentář k produktu:
Prosíme o strpení...

Našli jste jinde levněji?* Povinná pole