Popis produktu

Detaily

Praktický stojánek na mobilní telefony. Má flexibilní nohy, takže jej lze jednoduše přizpůsobit svému obrazu. Na výběr je ze tří barev.
ID Produktu: 59903

Vlastnosti:

  • Barva: černá, červená, modrá
  • Materiál: plast
  • Délka: 27 cm
  • Nosnost: 800 g

Recenze

Pro napsání recenze musíte být přihlášen/a.
Martina
Stojánek na mobil

Stojánek byl krásným dárkem pro mou malou sestřičku (8 let). Ze začátku potřebovala pomoci s držákem na mobil, ale po více jak roce již zvládá sama. Stojánek je snadno nastavitelný a odolný. Má moderní design jako na foto a je vhodný pro většinu novějších mobilů.
Rozhodně doporučuji.

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

20.06.2017
Liar GH
Dodělej doma - prostě čína

Nadpis DODO není úplně přesný, spíš oprav nebo pojisti proti poškození... po druhém použití se ulomil čep nad trojnožkou, který nahoru pokračuje do kulového kloubu, špatně slepená hmota a možná i praská součástka už z výroby, inu čína. Ale sekundové lepidlo a malinký vrut skrz základnu trojnožy (otvor v základně už je, možná s tím výrobce i počítá, že se to má takhle zpevnit) a funguje dál, jen se bojím, že se zlomí fotozávit, všechno je to plast, to už by takhle jednoduše nešlo. Pružiny svěráku mobilu jsou až překvapivě a zbytečně silné, ale mořná je počítáno i třeba s uchycením svěráku na kolo (tam je závit kov) a to by význam mělo. Standard fotozávit a můžete to dát na jakýkoliv jiný stojan nebo držák. Svěrák je ale jen na slabší mobily, těm tlustým by mohlo sevření mačkat boční tlačítka.
poslední poznámka - gumová úchytka, za kterou se svěrák roztahuje se asi brzy ztratí, je nasazená v drátěném očku dost volně a už mi několikrát vypadlai. A na vložení mobilu by to chtělo třetí ruku :-)., ale jinak super stojánek a nejen na postavení, nohy mají poměrně velkou tuhost na ohyb, a díky potahu by asi držel i na tyči v autobuse :-D .

je lehoučký a dost universální

manipulace asi nesnese hrubější zacházení kromě té, kdy je síla potřeba - ohnutí nohy, roztažení svěrky na vložení mobilu - tam je potřeba víc zabrat

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

06.05.2017
Jana
Plní účel

Stojánek funguje dobře, zcela splňuje požadavky, není až tak stabilní, ale to se dalo očekávat. Vzhled nic extra, ale to mě netrápí.

splňuje požadavky

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

03.12.2017

položek: 3

na stránku

Diskuze k produktu

Diskuze k produktu

Zatím nemámé žádný komentář či dotaz k tomuto produktu, buďte první!

Zašlete nám svůj dotaz či komentář k produktu:
Prosíme o strpení...

Našli jste jinde levněji?* Povinná pole