Popis produktu

Detaily

Černý stativ, který připevníte na řídítka svého motocyklu nebo kola a můžete nahrávat svou cestu. Je kompatibilní s přístroji, které využívají 1/4" šroub. Je to vhodná pomůcka pro příznivce motokrosu, horských kol či downhillu.
ID Produktu: 20588

Vlastnosti:

 • Barva: černá
 • Váha: 105g
 • Vhodné pro řídítka o průměru 2 - 3.8 cm
 • Kompatibilní s kamerami a fotoaparáty s 1/4" šroubem

Recenze

Pro napsání recenze musíte být přihlášen/a.
Jaroslav
držák na fotopřístroje

Kvaltní, masivní držák na fotoaparát na řiditka motocyklu. Dá se nastavit tak, aby přstroj zabíral požadovaný smě, jednoduchá a rychlá mntáž a příznivá cena

díky uchycení, lze stativ použít i při jiné příležitosti

doud jsem nezistil

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

24.02.2017
Vladimír
Držák na řídítka

Pro tento držák jsem se rozhodl ve chvíli, když jsem k elektronickému zařízení potřeboval pořídit uchycení náhledového monitoru na tyč. Značkové zboží stojí asi 2.000,-Kč, což se mi zdálo příliš. Hledal jsem tedy na internetu a vytipoval si tento držáček, který se prodává za opravdu symbolickou cenu. Navíc vše bylo na postovnezdarma.cz za akční cenu a jak prozrazuje název serveru, ve výsledku bez nutnosti platit poštovné.
Po vybalení doma jsem zboží zkontroloval a dle očekávání zjistil, že konstrukce držáku není tak pevná, jako originál, nicméně že je poměrně slušně zpracovaná a měla by splnit svůj účel. Po uchycení monitoru na držáček a montáži na tyč jsem zjistil, že systém upevnění není tak pevný, aby se mi držáček s monitorem, díky váze monitoru nestáčel dolů. Vše jsem vyřešil tím, že jsem na tyč, pod úchytné plochy držáčku omotal gumičku. Tím došlo k většímu odporu a zároveň trochu pevnějšímu sevření tyče držákem. Problémy se tak vyřešily a zboží plní svůj účel a to za zlomek ceny, kterou bych musel dát za značkový držák. Chceteli vyřešit uchycení na řídítka a ušetřit, pak jednoznačně doporučuji !

praktické využití, nesrovnatelně nižší cena, než u značkového zboží

méně pevná konstrukce, kvalita použitých materiálů

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Rozhodně ano

28.01.2017

položek: 2

na stránku

Diskuze k produktu

Diskuze k produktu

 • Od dedavena dne čtvrtek, 7. dubna 2016 6:45
  • Kupoval jsem v únoru za 219,-Kč !!! Na současnou cenu se podívejte sami. Jinak stativ plní svou funkci jak má. Rychlé uchycení na řídítka, otáčení a naklánění ve všech směrech. Můžu doporučit, ale za nynější cenu už bych to nekoupil.
  • Dobrý den,

   děkujeme za hodnocení, cena se odvíjí podle cen u našeho dodavatele.

   Přeji pěkný den, Šárka

Zašlete nám svůj dotaz či komentář k produktu:
Prosíme o strpení...

Našli jste jinde levněji?* Povinná pole