Velká soutěž
Dodání do 2 dnů
 • product image
 • product image

Popis produktu

Detaily

Nadčasový náhrdelník s přesýpacími hodinami jde opravdu mimo čas. Uprostřed kulaté kovové konstrukce jsou umístěny přesýpací hodiny s jemným pískem. Zapínání náhrdelníku je velmi snadné a rychlé.
ID Produktu: 36921

Vlastnosti:

 • Materiál: kov, písek
 • Barva: stříbrná
 • Délka řetízku: cca 64 cm
 • Průměr přívěsku: cca 4,5 cm
 • Balení obsahuje 1 náhrdelník

Recenze

Pro napsání recenze musíte být přihlášen/a.
Monika
★★★★★
Nadčasový náhrdelník s přesýpacími hodinami

Po výměně řetízku za delší se přívěšek nosí nádherně a protáčí se jak má(občas se tedy při protáčení zadrhne díky nepřesnosti jednoho z kruhů, ale to je asi kus od kusu), u původního krátkého řetízku to tak nebylo, jelikož přívěšek neměl dostatek prostoru, tak se při nošení vůbec neprotáčel. Doručení bylo rychlé, bez problémů.

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Určitě

27.07.2017
Jana
★★★★★
náhrdelník

Líbí se mi moc, těším se na léto až ho vystavím na obdiv.

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Určitě

07.02.2017
Dana
★★★★★
náhrdelník

Náhrdelník sice vypadá nádherně, nicméně při nošení není vůbec trojrozměrný jako na obrázku, je plochý, takže náhrdelník vůbec nevynikne.

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Určitě ne

21.11.2016
zaneta
★★★★★
Nadčasový náhrdelník

Spokojenost, dodací doba byla přesně podle toho, co bylo uvedeno, řádně zabaleno. Takže za me určitě doporučuji.

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Určitě

02.11.2016
Lat
★★★★★
Zklamání

Přívešek je pro mě zklamáním, při normálním nošení nemožné, aby se krásně rozložil, ale to jsem asi i měla čekat. Zůstane nevyužit.

Poznámka redakce:

Dobrý den, prosím zadejte si reklamaci ve svém účtu zde: http://postovnezdarma.cz/crma/track/index/ Vyberte si konkrétní objednávku, klikněte na ukázat a u produktu, který chcete reklamovat, klikněte na Reklamace. Dále vyberte počet kusů a postupujte podle pokynů. Pokud byste si s čímkoliv nevěděla rady, napište nám, uděláme Vám reklamaci manuálně. Přejeme Vám hezký den

Doporučil/a byste tento produkt svému příteli? Určitě ne

11.10.2016

položek: 5

na stránku

Diskuze k produktu

Diskuze k produktu

 • Od Patrick dne středa, 12. října 2016 7:09
  • V podstate jde o relikvii z Harryho Pottera
 • Od Liana Liana dne úterý, 20. září 2016 18:44
  • Je to Time Turner, česky pak obraceč času, z Harryho Pottera, kde se používá na cestování časem.
   Nemají ale úplně jasnou podobu. Vždycky se nějak týkají hodin, ale jejich velikost i zpracování může být odlišné. Nejznámější obraceč vlastnila určitou dobu Hermiona a ten byl v podobě přívěšku s přesýpacími hodinami. Byl ale dále speciálně upraven k tomu, aby se s ním mohlo otáčet - každá otočka představovala množství hodin, o které se uživatel v čase vrátí. Jakmile se poté vrátil do výchozího bodu, cesta skončila a on se srovnal s původní časovou linií.
   Poprvé byl obraceč použit ve třetím díle.
   Hermiona Granger si zapsala prakticky všechny volitelné předměty a protože se jich spousta překrývala, nebylo v jejích silách je stíhat. Profesorka McGonagall pro ni tak získala od ministerstva obraceč času pod podmínkou, že ho bude držet v tajnosti před každým, včetně přátel.
   Nicméně právě Ron a Harry si stejně párkrát všimli Hermioniných podivných zmizení nebo objevení před či po vyučovacích hodinách, ale skutečný důvod pochopili až na konci roku.
   To se totiž setkají se Siriusem Blackem, zjistí, jaká je skutečná pravda a pomocí obraceče mu zachrání život a pomohou mu utéct z Bradavic. Společně s ním ještě zachrání hypogrifa Klofana odsouzeného ministerskou komisí s Malfoyem v čele ke smrti.


 • Od Miloslava dne středa, 29. června 2016 12:22
  • Co je na tom náhrdelníku napsané? Myslím, že by bylo dobré, aby to tu bylo někde zmíněné.
  • Dobrý den,

   na náhrdelníku je napsané : I mark the hours every one, nor have I yet outrun the sun. My use and value, unto you, are gauged by what you have to do.

   Přeji pěkný den.

Zašlete nám svůj dotaz či komentář k produktu:
Prosíme o strpení...