Velká soutěž
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
 • product image
-63%

Automobilové hodinky - mix barev

Dostupnost: Skladem u dodavatele

Běžná cena:
525 
AKČNÍ CENA:
195 
PRODÁNO:
130 ks
bílá
červená
modrá
Ostatní
hnědá

oranžová

* Povinná pole

Popis produktu

Detaily

Představujeme atraktivní hodinky, které jsou žhavou novinkou. Hodinky potěší všechny milovníky rychlé jízdy a automobilů. Ciferník je vyroben v designu automobilových budíků. Nechybí zde otáčkoměr, rychloměr, počet najetých kilometrů ani stav paliva. Silikonový pásek je měkký a neškrtí, je velmi příjemný na zápěstí. Hodinky mají kovovou přezku u zapínání. Zvyšujte svou rychlost a otáčky i mimo auto!
ID Produktu: 57246

Vlastnosti:

 • Materiál: silikon, kov
 • Barva: černá, bílá, červená, modrá, oranžová, hnědá
 • Rozměry pásku: 21 x 2,3 cm
 • Obsah balení: 1 kus

 

Recenze

Zákaznické recenze (4)

Hodinky s měřením na hrubo.Recenzoval(a) Miroslav
Celkové hodnocení
★★★★★
Design
★★★★★
Cena
★★★★★
Kvalita
★★★★★
Souhlasím plně s již napsanými recenzemi. Hodinky s docela pěkným designem, ale ukazatelem času na hrubo pro toho, komu o přesný čas nejde a nemá obavy, že mu ujede vlak nebo přijde pozdě do práce. (Odeslané 29.4.17)
Hodinky jako ozdobaRecenzoval(a) Miroslav
Celkové hodnocení
★★★★★
Design
★★★★★
Cena
★★★★★
Kvalita
★★★★★
Souhlasím s níže uvedeným hodnocením. Hodinky zaujmou designem, ale jinak jsou jen na orientační v informování o čase. Prosil bych o český návod na použití. Na internetu jsem jej nenašel. Kroužek na řemínku je moc volný, nejde nijak ve vhodné poloze zajistit a tak konec řemínku je volný a hodinky se někdy uvolní. (Odeslané 27.4.17)
Lehké zklamáníRecenzoval(a) David
Cena
★★★★★
Kvalita
★★★★★
Celkové hodnocení
★★★★★
Design
★★★★★
Ručičky se ve skutečnosti nepohybují. Hodinky vypadají běžně přesně tak jako na obrázku, tzn. že co vidíte na obrázku je pozadí displeje a nic z toho se nemění. Prostě hodinky jsou statický obrázek. Když chcete zjistit kolik je hodin, musíte zmáčknout tlačítko a pak se vysvítí čas. Čili teď je 14:50, takže mi svítí na horním velkém ciferníku čísla 1 a 2, na malém vlevo PM, na velkém dole 5, 10, 15 atd. až po 50, a dole uprostřed z číslic 1, 2, 3, 4 svítí číslice 1, 2 a 3. Celkově výrobek působí jako funkční dětská hračka. Bohužel chybí návod a není zrovna snadné pochopit jak se to má správně nastavit. Dá se nastavit například to, že v intervalu 5 minut (10 atd. v násobcích 5) se hodinky rozsvítí a ukážou čas. Pak jsou tam ještě minimálně dvě další funkce, které jsem zatím nepochopil ...
(Odeslané 23.3.17)
hodinky pro okrasuRecenzoval(a) jana
Kvalita
★★★★★
Celkové hodnocení
★★★★★
Design
★★★★★
Cena
★★★★★
hodinky vzhledově jsou krásné, ale ukazatel času a datumu je nepřesný. Na spodním budíku minuty a datum bohužel ukazují jen po 5.Minuty ještě pochopím, ale datum už je horší- ukazují jen 5,10,15,20,25,30.Návod k použití a nastavení nebyl, tak jsem hledala : Čas je znázorněn na dvou velkých budících a to tak, že horní budík ukazuje počet hodin a spodní budík počet minut.
Ukazatel data a dne v týdnu:
Datum je znázorněn také na dvou velkých budíkách a to tak, že horní budík ukazuje aktuální měsíc a dolní budík den. Na horním budíku je také znázorněn den v týdnu a to pomocí číslic 1-7 (Odeslané 22.3.17)

Napište vlastní recenzi

Pouze přihlášení uživatelé mohou přidávat recenze. Prosíme přihlašte se či se zaregistrujte.

Diskuze k produktu

Diskuze k produktu

Zatím nemámé žádný komentář či dotaz k tomuto produktu, buďte první!

Zašlete nám svůj dotaz či komentář k produktu:
Prosíme o strpení...